Skip to main content
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Zaburzenia hemostazy. Od krwawień do zakrzepicy żylnej

28.10.2022

Szanowni Państwo,

zapraszamy do udziału w warsztatach, których celem jest przedstawienie najnowszych zaleceń dotyczących diagnostyki i leczenia zaburzeń hemostazy, jak również praktycznych wskazówek dotyczących leczenia chorych w oparciu o prezentowane przypadki. Program skonstruowano w taki sposób, aby omawiane zagadnienia pogłębiały wiedzę uczestników dostarczając im jak najwięcej wiadomości praktycznych przydatnych w skutecznym stawianiu diagnozy.

Wysoki poziom merytoryczny warsztatów, gwarantuje zaproszenie do współpracy specjalistów o rozległej wiedzy i bogatym doświadczeniu. Warsztaty skierowane są do lekarzy różnych specjalności z terenu całego kraju: hematologów, onkologów, transfuzjologów, anestezjologów, ginekologów, chirurgów, ortopedów, internistów, chirurgów szczękowych, diagnostów laboratoryjnych i wszystkich lekarzy zainteresowanych tematyką krwawień.

Aby dotrzeć do większego grona odbiorców, spotkanie będzie zorganizowane w formule hybrydowej, online oraz stacjonarnie w Hotelu The Loom w Łodzi.

Patronat naukowy nad wydarzeniem sprawuje Polska Grupa ds. Hemostazy Polskiego Towarzystwa Hematologów i Transfuzjologów.

Komitet naukowy:
Profdr hab. n. med. Jerzy Windyga
Profdr hab. n. med. Magdalena Łętowska

Rejestracja jest dostępna na stronie organizatora – LINK