Skip to main content

Anestezjologia i intensywna terapia są bardzo dynamicznie rozwijającymi się dziedzinami medycyny. Niezwykle często pojawiają się doniesienia o nowych technologiach i schematach postępowania, mających ogromne znaczenie w leczeniu chorych. Obecne czasy stawiają codziennie nowe wyzwania lekarzom pracujących na oddziałach anestezjologicznych i intensywnej terapii. Dlatego tak ważne jest bycie na bieżąco z postępem metod leczniczych, dostęp do rzetelnie przekazywanej wiedzy oraz nieustanny rozwój.

Portal edukacyjny anestezjologia-online.pl skierowany jest przede wszystkim do lekarzy anestezjologów i intensywistów, lekarzy w trakcie specjalizacji oraz personelu pielęgniarskiego. Jego celem jest przedstawianie problematyki z zakresu anestezjologii i intensywnej terapii, przekazywanie rzetelnej i najnowszej wiedzy, prezentację innowacyjnych metod i schematów postępowania. Dodatkowo chcemy informować o wydarzeniach i konferencjach skierowanych do lekarzy anestezjologów i intensywistów oraz personelu pielęgniarskiego.

Autorami materiałów prezentowanych na portalu są specjaliści z dziedziny anestezjologii i intensywnej terapii, a nad jakością oraz rzetelnością merytoryczną czuwa Rada Programowa pod kierunkiem Redaktora Naczelnego, prof. dr hab. n. med. Mirosława Czuczwara.

Życzymy miłej lektury.

Redakcja

Redaktor Naczelny prof. dr hab. n. med. Mirosław Czuczwar II Klinika Anestezjologii i Intensywnej Terapii Uniwersytetu Medycznego w Lublinie redakcja@anestezjologia-online.pl

Rada programowa

dr hab. n. med. Michał Borys Uniwersytet Medyczny w Lublinie
dr hab. n. med. Tomasz Czarnik Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Opolu
prof. dr hab. n. med. Katarzyna Dzierżanowska - Fangrat Instytut "Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka" w Warszawie
prof. dr hab. n. med. Radosław Owczuk Prezes Elekt Polskiego Towarzystwa Anestezjologii i Intensywnej Terapii
prof. dr hab. n. med. Wojciech Szczeklik Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie

Wydawca

Stare Załucze 8a
22-234 Urszulin

Biuro:
Batorego 12
20-812 Lublin

Redaktor Prowadzący: Klara Zarosa 570 700 588

Partnerzy portalu

> partner strategiczny

> partner główny